Priecīgus Ziemassvētkus un LAIMĪGU DZĪVI :)!

 

Gaidot Ziemassvētkus un iededzot Adventes svecītes, kopā ar Knīpām un Knauķiem dalījāmies pārdomās, ko tad mums varētu vēstīt katra no 4 svecītēm...:).Jaukajās pārdomās, ko skolotāja Edīte guvusi jogas nodarbībās no savas skolotājas Inetas Ķirses, vēlamies dalīties arī ar jums, mīļie Knīpu un Knauķu vecāki un visi citi labie cilvēki:

Cerība – lai tā vienmēr dzīva – ja šodien neizdevās un nepaveicās, citreiz noteikti izdosies :-)!

Klusums –  lai to vienmēr spējam sevī ielaist un paturēt – mirklis miera klusumā ļauj apstāties, padomāt un apzināties, ko es pašreiz daru, kas man visapkārt notiek.

Prieks –  lai prieks ir par visu – zilajām debesīm, spožo sauli, balto sniegu, zaļo zāli, par sevi un citiem, un, lai vienmēr arī strādājas ar prieku!

Mīlestība – lai tā nekad nebeidzas -  mīlestībai ir tik dažādas formas, kuras visas ir jāiepazīst un jāizbauda, lai to vienmēr spētu  piedzīvot sev un citiem - šajā brīnišķīgajā Dieva radītajā un mīlētajā pasaulē :-)!

Šīs četras vērtības vēlam sev un visiem jums turēt dzīvas un stipras ne tikai Ziemassvētku laikā, bet vienmēr, jo tās patiešām labi palīdz dzīvot laimīgu dzīvi :-)!